Bóle ucha a problemy z ruszaniem żuchwą

Witam serdecznie, Od kilku dni walczę z bólem pod uchem. Początkowo sądziłam że to przewianie i zakropiłam uszy. Nie przyniosło to żadnej poprawy. Od wczoraj, boli mnie pod uchem oraz cała żuchwa w momencie ruszania szczęką. Nie jestem w stanie przegryzać i otworzyć szeroko buzi. Byłam dziś u laryngologa, uszy są zdrowe, mam powiększony węzeł chłonny i stwierdził że ból może wywoływać staw żuchwowy. Kazał kupić przeciwbólówki i zrobić podst. badania krwi. Czy może to być coś poważnego?

Witam serdecznie,
Objawy sugerują problem ze strony stawu skroniowo-żuchwowego. Należy udać się do stomatologa, który zajmuje się tego typu dolegliwościami i odpowiednio zdiagnozować problem. Czasami tego typu objawy mogą występować przy trudno wyrastających ósemkach.