Bóle ud, miednicy, kolana oraz uczucie ciągnięcia w nodze

Mam problem z nogami, gdy siedzę bolą uda, miednica( prawa str), kolana. gdy wstaję i chodzę, czuję ciągniecie w środku prawej nogi od miednicy ( prawa czesc), przez udo w dół nogi. Nie umiem wymacać kt msc boli w udzie, razcej to nie jest miesień. Kolana dziwnie bolą z tylnej str podczas ich zginania, prostowania. w pozycji lezącej czuje jakby duże ciśnienie w żyłach w nodze. Nie jestem otyła, waze 50 kg. Noga nie ejst zaczerwieniona ani spuchnięta.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy.