Bóle uda po uprawianiu sportu bez rozgrzewki

Witam. W niedziele gralam w siatkowke bez rozgrzewki. Ogolnie sportow nie uprawiam czasami jazda na rowerze. Od tamtej niedzieli strasznie boli mnie prawe udo. Miesnie mnie bola na prawym udzie jakby byly oderwane czy rozerwana. Zrobie gwaltowniejszy ruch czy bieg to rozrywa mnie bol. co to moze byc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości najpewniej są wynikiem nadwyrężenia mięśni uda. Sugeruję zastosowanie maści dla sportowców/zawierającej NLPZ. Jeśli objawy nie ustąpią w ciągu kilku najbliższych dni, proszę skonsultować się z lekarzem POZ.