Bóle w 6 tygodniu ciąży

Moja zona jest w ciąży 6 tydzien. Bóle są lekkie umiarkowane, czy jest jakiś srodek lek zapobiegawczy dla kobiet w ciąży

Na początku ciąży mogą występować bóle podbrzusza o niewielkim nasileniu związane z powiększaniem się macicy. Można stosować magnez, ewentualnie No- Spa ale najlepiej skonsultować dolegliwości ze swoim ginekologiem.