Bóle w dole brzucha i kał z krwią u 4,5-letniego dziecka

Moja 4,5letnia córka od kilku dni narzeka na bóle w dole brzucha, dziś rano zrobiła kał z jasna krwią, mówi ze nic ją nie bolało kiedy się załatwiała. Nie ma problemow z wypróżnianiem. Jednak od kilku dni zauwazyłam tez cienie pod oczami, lekki brak apetytu oraz większe zmęczenie i zmiany nastroju. Mieszkamy na stałe w UK, chodzi tu już do szkoły. Dzieci często maja tu"jelitówki"ale nasza córcia ostatnią miała pół roku temu. czy powinnam udać się to lekarza od razu czy poobserwować ja kilka dni?

Piotr Pilarski

Sugeruje wizytę u pediatry. Możliwe, że jest to zakażenie przewodu pokarmowego.

Pozdrawiam.