Bóle w dole brzucha po stosowaniu Lessinelle

Witam Od ok roku biorę tabletki lessinelle jednak ostatnio mam czeste bóle w dole brzucha. Ból jest taki jak przed okresem albo w jego trakcie. Do tej pory nic takiego nie mialo miejsca wiec nie wiem czy to jest normalne przy braniu tabletek? Ostatnio pojawila się tez biegunka:(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie układu pokarmowego. Nie można wykluczyć ginekologicznego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.