Bóle w dole brzucha u diabetyka

wITAM. mAM DOLEGLIWOŚCI SZCZEGÓLNIE W DOLE BRZUCHA. zROBIŁAM BADANIE GINEKOLOGICZNE, usg JAMY BRZUSZNEJ, OB MORFOLOGIĘ , MOCZ CYTOLOGIE I WSZYSTKO OKEY. JESTEM DIABETYKIEM ( PRZYJMUJĘ TABLETKI). cO JESZCZE MOGE ZROBIC?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Konieczna jest konsultacja u gastrologa, który oceni czy w Pani przypadku wskazane jest badanie endoskopowe.