Bóle w dole kręgosłupa i bóle w nadbrzuszu

Prośba o pomoc. Witam od kilku miesięcy mam bóle w dole kręgosłupa.I bóle w nadbrzuszu z lewej strony.Lekarze podejrzewają wrzody nie miałam badań w tym kierunku ale dużo pale papierosów.Ostatnio od kilku dni oddaje mało moczu .Robiłam badanie .Morfologia ok trochę podwyższony zły cholesterol i MCH .Natomiast w moczu 10 ERY/ul reszta norma w osadzie śluz liczny nabłonki liczne leukocyty 2-3 erykrocyty1-2 świeże bakterie nieliczne .Lekarz stwierdził że wyniki ok i jestem zdrowa a ja inaczej sikam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza urologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.