Bóle w dole kręgosłupa przy siedzącej pracy

Witam , mam siedzaca pracę przez całe 8 gdzin siedzę gdy chodź nic mnie nie boli lecz gdy siedem bądź się schylam odczuwam ból w dole kręgosłupa który promieniuje w dół , czasem nawet z pozycji leżącej nie mogę się podnieść, dopiero po przekreceniu na bok jest to możliwe (lecz to po większym wysiłku np po sprzątaniu całego domu) Jest się czym martwić ? ;) z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie mozna określić odpowiednie dalsze postępowanie.