Bóle w dole podbrzusza cztery miesiące po porodzie

Jestem cztery miesiace po porodzie i od niedawne zaczelam miec bole po lewej lub prawej stronie a nawet czasem w dole podbrzusza, gdu bylam, na wizycie kontrolnej u ginekologa bylo wszystko okej, chce podkreslic ze od czasu porodu nie mialam jeszcze miesiaczki czy jest powod do niepokoju i o czym moga swiadczyc bole.?. Wizyte u ginekologa mam w maju w celu pobrania wymazu na cytologie, czy powinnam zglosic sie szybciej na wizyte. ?

Aleksander Ropielewski

Proponuję szybszy kontakt z ginekologiem. Bez przeprowadzenia badania trudno stwierdzić jaka jest przyczyna Pani bólów.