Bóle w dolnej części kręgosłupa po dźwiganiu ciężarów

Witam, trzy dni temu podnosilem z ziemi ciezkie pudlo i nagle cos mi jakby kliknelo, chrupnelo ciezko okreslic aczykolwiek w tej samej.chwili poczulem bol w dolnej czesci kregoslupa i i nie moglem sie wyprostowac. Bylem w szpitalu lekarz be przeswietlenia.stwierdzil ze naciagniety jest miesien. Biore naproxen 250 co 8h i dzis jest juz 3 dzien. Jak leze i pomacham nogam pocwicze to jest w miare ok, ale jak.siade przy biurku lub pojade autem to normalnie wstac nie moge. Prosze o prade

Powinno się wykonać rtg kręgosłupa . Powinno się zbadać po kolei wszystkie kręgi lędźwiowego odcinka kręgosłupa, objawy korzeniowe itd . Można by także zacząć terapie zachowawczą w zależności od wyników wszystkich badań. Terapię manualna, osteopatię itp Bolkadę?