Bóle w górnej części klatki piersiowej u 14-latki

Witam. Moja 14-letnia córka od rana skarży sie na bóle w górnej części klatki piersiowej i ten ból przenika tez do góry pleców. Nie może wsiąść pełnego oddechu bo mówi ze ją to boli. Nie ma gorączki ani nic. Nie bierze tez żadnych leków. Nie ma na nic alergii ani nic. Co jej może być ? Proszę o podejrzenia i co mam w tej sytuacji zrobić.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.