Bóle w jamie brzusznej, swędzenie w odbycie i lekkie pieczenie

Witam mam 37lat od jakiegoś czasu mam pojawiające się i znikające bule w jamie brzusznej swędzenie w odbycie i lekkie pieczenie zaobserwowałem krew na papierze toaletowym badanie palcem nic nie wykazało USG nic nie wykazało tak samo mocz badanie krwi też było czyste oprócz CRP ma 16,51 mg/l po użyci żelu na hemoroidy objawy utopiły na dłuży czas ale wszystko wróciło po ponownym użyciu żelu objawy ponownie utopiły szykuje się na badania tomografie komputerową i Badanie kolonoskopii

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Objawy wskazują na obecność hemoroidów i/lub szczeliny odbytu. Te dwie dolegliwości powinny być ocenione podczas kolonoskopii. Proszę z wynikami zaplanowanych badań zgłosić się do lekarza prowadzącego.