Bóle w klatce i problemy z oddychaniem po dźwignięciu ciężaru

4tygodnie temu podniosłem 160kilo jedną ręką(w pracy tak wyszło)po paru dniach miałem bóle w klatce i problemy z oddychaniem,szpital badania:krew,ekg,rtg klatki nic nie wykazały,po kilku dniach Zaczęło mnie boleć jądro prawe,lekarz dał przeciwbólowe,ale po kilku dniach ból przeniósł się na podbrzusze prawa strona i promieniuje do pleców,do tego prawa strona podbrzusza jest lekko napuchnięta,czekam na USG,czasami ból nie pozwala mi kroku zrobić a za chwilę odpuści trochę,czy to przepuklina?

Marta Mielniczuk

Aby odpowiedzieć na to pytanie należy przeprowadzić badanie, powinien Pan zapisać sie na wizytę do chirurga.