Bóle w klatce piersiowej a wynik holter EKG

WITAM od dłuższego czasu mam bóle w klatce piersiowej z tego co pamiętam w dzieciństwie stwierdzono u mnie zastawkę mitralną z wypadaniem płatka lecz teraz po zrobieniu echo serca badanie wyszło idealne bez odchyleń od normy robiłem tez holtera ekg wynik to niemiarowość zatokowa bez zab. rytmu bez.pauz max RR 1498 msek zero interwałów wyniki krwi wszystko w normie ale OB podw 13mm i LYM% 48,3 przy normie 45 nadmienię że ostatnio miałem zapalenie zęba i brałem antyb. Ogólnie słabo się czuję :-(

Renata GrzechociĹska

Witam.
Aby zinterpretować EKG należy je obejrzeń. Nie jestem w stanie Panu pomóc poprzez portal na podstawie samego opisu.
Pozdrawiam