Bóle w klatce piersiowej, bóle głowy i duszności

poprosze o porade. ostatnio odczuwam bole w klatce piersiowej, bardzo czesto tez boli mnie głowa i mam zawroty, mam takze czasami dusznosci. czuje niepokoj i jestem bardziej nerwowa , robiłam badania tsh mam2.9 i wszystko inne takze w normie. czy to moga byc objawy nerwicy ?? prosze o odpowiedź

Dzień dobry.
Opisane objawy nie są specyficzne dla żadnej choroby. Wykluczyła Pani przyczyny biologiczne robiąc badania, które wyszły dobrze. Sugeruje to istnienie podłoża psychicznego opisanych dolegliwości. Aby móc zdiagnozować, czy jest to "nerwica" czy nie zachęcam Panią do kontaktu z psychologiem, który podczas rozmowy zbierze informacje i stwierdzi co Pani dolega i ewentualnie zaproponuje leczenie.
Agnieszka Lipińska