Bóle w klatce piersiowej, bóle głowy i wyciekanie wody z nosa

Od Długiego czasu bardzo boją się o moje zdrowie. Ponieważ mam bóle w klatce piersiowej mam bóle głowy wycieka mi woda z nosa. Jak również bóle brzucha zażywając jednocześnie tabletki blokujące kwas żołądkowy. Żaden lekarz do tej pory mi nie pomógł problemy pojawiają się już od paru misięcy.  Proszę powiedzieć co mam takie stuacji zrobic. Jest mi ciężko uwierzyć że to są problemy Spowodowane stresem.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję wizytę u laryngologa, który będzie w stanie zdiagnozować wyciek z nosa i ewentualnie wyeliminuje bóle głowy. W przypadku bólów w klatce piersiowej należy wykluczyć przyczyny organiczne, tzn. wykonać EKG, badania jonów, morfologię, jeżeli te badania są prawidłowe, bóle w klatce mogą występować na tle nerwowym. Nie opisał Pan charakterystyki bólu brzucha dlatego ciężko się do tego ustosunkować.
Pozdrawiam