Bóle w klatce piersiowej, drętwienie palca, omdlenia ręki

Witam,mam 31lat i od jakiegos czasu mam rozne objawy.Czasami zdaza sie bol w klatce piersiowej,pieczenie,kilka razy czulam tak jakby omdlenie lewej reki,dretwienie malego palca u lewej reki.Od jakiegos czasu boli mnie czasami stopa po zewnetrznej stronie prawej nogi i w prawej rece nadgarstek.Robilam rtg kregoslupa,jest troche krzywy,ale wynik jest ok.Leukocyty,Erytrocyty,Hemoglobina,potas,glukoza,cholesterol,bialko c-reaktywne,hematokryt,plytki krwi te wyniki wyszly wszystkie dobre.Coz mi jest?

Ból w klatce piersiowej,pieczenie, omdlenie lewej reki - te objawy trzeba zweryfikować łącznie, może mimo młodego wieku ma Pani chorobę wieńcową, choć to bardzo mało prawdopodobne. Trzeba udać się do lekarza. Może być to choroba żołądka lub przełyku, np. reflux.
Pozostałe dolegliwości nie składają się na żadną chorobę, a nadgarstek trzeba oszczędzać, żeby nie rozwijała Pani zmian zwyrodnieniowych.