Bóle w klatce piersiowej, drętwienie ręki i lęk o zdrowie

Witam, od dwóch miesięcy dokuczają mi bóle w klatce po lewej stronie. Czasem dochodzi drętwienie i ból w lewej ręce, pieczenie za mostkiem oraz kłujący ból pod lewą łopatką. Ekg wporządku, Rtg płuc także, Rtg odcinka lędźwiowego - zniesienie fizjlo. lordozy, dyskopatia l5-s1. Gastroskopia - przepuklina rozworu przełykowego, niewielki refluks, dwie nadżerki. Tabletki i dieta jest. Jednak ciągłe mam bóle, jestem wystraszona, znerwicowana, ciągłe się boję, panika i strach, że coś mi się stanie..

PO wykluczeniu zaburzeń somatycznych warto skontaktować się z lekarzem psychiatra i psychologiem/psychoterapeutą. Podobne objawy najczęściej wskazują na nerwice lekową.