Kobieta , 19 lat Witam, od dwóch miesięcy dokuczają mi bóle w klatce po lewej stronie. Czasem dochodzi drętwienie i ból w lewej ręce, pieczenie za mostkiem oraz kłujący ból pod lewą łopatką. Ekg wporządku, Rtg płuc także, Rtg odcinka lędźwiowego - zniesienie fizjlo. lordozy, dyskopatia l5-s1. Gastroskopia - przepuklina rozworu przełykowego, niewielki refluks, dwie nadżerki. Tabletki i dieta jest. Jednak ciągłe mam bóle, jestem wystraszona, znerwicowana, ciągłe się boję, panika i strach, że coś mi się stanie..
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Gastroskopia – Gastroskopia to badanie endoskopowe, podczas którego do przewodu pokarmowego wprowadza się rurę endoskopu zaopatrzoną na końcu w kamerę, co pozwala na uwidocznienie na ekranie monitora oglądanych narządów.
  • Lordoza – Lordoza jest to zgięcie kręgosłupa ku przodowi w płaszczyźnie strzałkowej. Prawidłowo kręgosłup dorosłego człowieka tworzy 3 krzywizny: lordozę szyjną, kyfozę piersiową, lordozę lędźwiową (niektórzy autorzy wyróżniają jeszcze kyfozę krzyżową). Wspólnie krzywizny kręgosłupa pozwalają znosić duże obciążenia i utrzymywać prawidłową postawę ciała.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników:

Artykuły na ten temat
Kardiologia

Bóle w klatce piersiowej - przyczyny, diagnostyka

Bóle w klatce piersiowej to pojęcie bardzo szerokie. Źródłem dolegliwości mogą być prawie wszystkie narządy znajdujące się w tej części ciała z wyłączeniem tkanki płucnej, w której nie ma zakończeń bólowych. Czasami ból w piersiach bywa także spowodowany...