Bóle w klatce piersiowej i bóle glowy

Witam. Mam 23 lata. Moje problemy ze zdrowiem zaczęły się w grudniu od momentu, kiedy zdenerwowałam się w pracy. Miałam takie uczucie, jakby ciśnienie uderzyło prosto do głowy, zrobiło mi się słabo, nogi same się uginały, potem miałam wrażenie, że mam ścierpniętą skórę twarzy i rąk. Zrobiono EKG, które nic nie wykazało, a lekarz polecił brać witaminę B i magnez, ale od tej pory jestem jakaś dziwna, nie czuję się tak jak kiedyś, odczuwam bóle klatki piersiowej i ból głowy, mam też wrażenie, jakbym miała problemy z przełykiem oraz pieczenie w okolicach serca, nie mam problemów z ciśnieniem i nigdy wcześniej nie miałam takich objawów. Zaczynam się już tego wszystkigo bać. Proszę o radę.
23 LAT ponad rok temu

Witam,

przedstawione objawy mogą wskazywać na reakcję nerwicową na zaistniałą sytuację, ale aby to stwierdzić, trzeba najpierw wykonać podstawowe badania, aby wykluczyć przyczyny organiczne. Proszę więc zgłosić się do lekarza rodzinnego, który zbierze wywiad, zbada Panią i zleci podstawową diagnostykę i wypowie się, czy są powody do niepokoju.

Pozdrawiam.