Bóle w klatce piersiowej i bóle mięśni międzyżebrowych

Od kilku m-cy mam bóle w klatce piersiowej przy ruchach typu przeciąganie się, też przy ucisku. Zaczęło się od mocnego bólu przy sięganiu do góry który trwał kilka dni, teraz jest słabszy. Odczuwam go jak ból mięśni międzyżebrowych. Mam nerwicę (objawy somatyczne), skoliozę, Hashimoto, nadciśnienie. Ok. 9 m-cy temu przewróciłam się jadąc dość szybko na rolkach, czy to może być tętniak aorty? Miałam echo serca ok. rok temu, wszystko było ok prócz śladowej niedomykalaności zastawek.

Witam,

z tym pytaniem może się Pani udać do lekarza prowadzącego. Zachęcam Panią także do skorzystania z psychoterapii podczas, której nauczy się Pani sposobów radzenia sobie z objawami.

Pozdrawiam
Ewa Czernik