Bóle w klatce piersiowej i drgawki a przeciążenie organizmu

Jestem po zawale serca mam wstawione 2 stendy pracuje juz na pelny etat zazywam Aspiryn 75mg Atorvastatin 20mg Clopidogrel75mg Ramipri2.5mg bardzo czesto odczuwam bole w klatce piersiowej i odczuwm trzesienie wewnatrz i na zewnatrz od czego to moze byc czy moze to byc od przeciazenia organizmu ostatnio pracuje po 10 godz

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, utrzymywanie się dolegliwości bólowych u osób po zawale serca wymaga kontroli kardiologicznej, wykonania podstawowych badań. W opisywanym przypadku nie można wykluczyć przeciążenia organizmu.