Bóle w klatce piersiowej i kołatanie serca

Witam...kilka tygodni temu obudził mnie silny ból w klatce piersiowej...i od tego się zaczęło...doszły bóle w klatce piersiowej objawiające się w ciągu dnia.(kłujące czasem piekące) często mam też migotania serca i wtedy jest mi strasznie słabo,drętwieją mi ręcę czasem bolały plecy..dodam że jestem niskociśnieniowcem...teraz też często się męczę

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Opisane objawy wymagają bezwzględnie pilnej diagnostyki. Proszę jak najszybciej zgłosić się do lekarza.