Bóle w klatce piersiowej i lęk

Witam , mam 19 lat od grudnia mam straszne bóle w klatce piersiowej, dziwne uczucie że zaraz coś się stanie, cały czas boję się że umrę. Często się poce i bol nie ustaje, w nocy nie mogę zasnąć bo się boję, próbuje jakoś o tym nie myśleć zajmuję sie praca, lub czytaniem książek ale to nie pomaga.Byłam u lekarza rodzinnego ktory skierowal mnie na badania tarczycy, wszystko wyszlo w porzadku, pojechalam do kardiologa zrobił mi eho serca, ekg, holter i wszystko było ok..

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem zaburzeń o charakterze nerwicowym. Proponuję konsultację w Poradni Zdrowia Psychicznego gdzie otrzyma Pani profesjonalną pomoc.