Bóle w klatce piersiowej i mokry kaszel

Witam dwa dni temu , tak po prostu zaczełam miec goraczke 38,5 , po wzieciu leku na goraczke minela ale pojawil sie meczacy kaszel w dzien suchy z rana mokry, do tego okropny ból w klatce piersiowej nie tylko przy kaszlu ale i przy wszystkim co sie wiaze z oddychaniem:kichanie wydmuchanie nosa(właszcza prawa strona wzdłuż reki az do tyłu pleców)leki przeciwbólowe nie działaja.nie mam bolu gardla. mieszkam w holandii , antybiotykow nie daja , jak moge to wyleczyc? dziekuje

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani,mało powinien minąć z czasem i może byc wynikiem podrażnienia w wyniku zakażenia i miejscowego stanu zapalnego. Gdyby objawy nie przechodziły musi sie Pani udać do lekarza celem badania i przypisania odpowiednich leków. Pozdrawiam