Bóle w klatce piersiowej i osłabienie nóg
MAM PYTANIE MAM BÓLE W KLATCE PIERSIOWEJ BÓLE GŁOWY OSŁABIENIE NÓG JAK BY ZABURZENIA CHODU I RÓWNOWAGI OSŁABIONA TOLER. WYSIŁK. ROBIONE EKG , ECHO SERCA , TEST WYSIŁKOWY BADANIA KRWI CHOROBA SERCA ZOSTAŁA WYKLUCZONA WSZYSTKIE BADANIA WYSZŁY W NORMIE PODCZAS BADAŃ U KARDIOLOGA PODAŁEM ZA WYSOKĄ WAGĘ ALE O 8 KILO ALE TO CHYBA NIEMA ZNACZENIA KARDIOLOG STWIERDZIŁ ŻE TE OBJAWY MOGĄ BYĆ OD KRĘGOSŁUPA PIERSIOWEGO RTG WYKAZAŁO ZWYR.KR.LĘDZWIOWEGO I SZYJNEGO TAKIE OBJAWY MOŻE DAWAĆ KRĘGOSŁUP PIERSIOWY?

MĘŻCZYZNA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Zmiany architektoniczne kręgosłupa w tym odcinku mogą być odpowidziane za cały wachlarz objawów, pozornie nie związanych ze sobą. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do rehabilitanta aby wdrożyć odpowiednie ćwiczenia wzmacniające mięśnie przykręgoslupowe.