Bóle w klatce piersiowej i podwyższone ciśnienie krwi

Witam, Mam 19 lat obudziłem się z rana z bólem w klatce piersiowej tak po środku czasem zakuje mnie z tyłu w plecach . Ból przejawia się w ukuciach w tych okolicach . Robiłem badania kilka tygodni wcześniej i wyniki miałem bardzo dobre . Mam trochę podwyższone cisnienie boli mnie także gdy coś podnosze na praktykach , nie wiem co mi dolega , nigdy tak nie miałem . Nie mam żadnych duszności , mdłości , promieniujących bóli , wymiotów , tylko same ukucia , czy to jest coś poważnego ??

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobnie to bóle kostno-mięśniowe, prosze udać się do lekarza celem badania i określenia dalszego postępowania.