Bóle w klatce piersiowej i problemy z ciśnieniem u 26-latka

Witam od dlugiego czasu mam bule w klatce piersiowej rozne i w roznych miejscach leczylem nadcisnienie i teraz rodzi sie pytanie bo cisnienie mam w miare w porzadku bez zazywania lekow a serce strasznie zwolnilo czasem go nie czuje lub na samym koniuszku i uczucie zattzymania krazenia lub praktycznie nie czuje nic oprocz glazu w klatce + plus takie dziwne uczucie jakbym mial umrzec brak tchu i serce potyka sie ostatnio spadl strzasnie puls ok 50 - 60 ostatnio 46 prosze o jakos pomoc co robic ?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany jest kontakt z lekarzem i wykonanie podstawowych badań, w tym przede wszystkim EKG. Tylko na podstawie oceny rytmu serca można postawić rozpoznanie i zlecić ew. badania dodatkowe. Konieczny może się okazać kontakt z kardiologiem, pod uwagę należy wziąć przede wszystkim zaburzenia rytmu serca.