Bóle w klatce piersiowej, mostku i zaburzenia oddychania

dzień dobry. mam 2 pytania: 1 to dlaczego gdy śpię do godziny 7.00 rano jest wszystko ok a po tej godzinie po przebudzeniu czuje się otępiały, spowolnione ruchy i reakcja, oczy tak jak by się zapadły w oczodołach ogólnie jakbym był po dwóch piwach. . . zawsze przechodzi to około godziny 16.00 lub później. PYTANIE 2. zawsze gdy muszę odleżeć chorobę w łóżku to na trzeci dzień leżenia czuję ból klatki piersiowej, mostek, przy wdychaniu powietrza jakbym nie mógł jej rozciągnąć. Proszę o pomoc.

Witam. Opisane objawy spowolnienia mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych - niedoczynności tarczycy czy nadnerczy - sugeruję wizytę u lekarza poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie i pokieruje dalszym postępowaniem. Objawy występujące natomiast po infekcji są natomiast normalne, nie ma powodów do niepokoju.