Bóle w klatce piersiowej, nierówne bicie serca

DO LEK. KARDIOLOGA MAM BÓLE W KLATCE , NIERÓWNE BICIE SERCA , BUDZĄCE MNIE W NOCY. PŁYTKIE ODDECHY I DUSZNOŚCI. STWIERDZONA TACHYKARDIA ZATOKOWA 2012R ZABIEG ABLACJII POMÓGŁ 3 LATA TEMU ALE NIE CAŁKOWICIE ./ BIORĘ CONCOR / OGÓLNIE CZASAMI BARDZO ŹLE SIĘ CZUJĘ .ZMĘCZENIE , NUDNOŚCI ,A PO SZYBKICH BICIACH SERCA -BÓL SERCA I UCZUCIE ZIMNA . MOJE CHOROBY TO SPONDYLOZA SZYJNA,ORAZ WYDATNY PŁAT TYLNY KIESZONKI RATHKEGO. BAD. ECHO W NORMIE .CZY TO NERWICA ? JAKIE BADANIA? DZIĘKUJĘ.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza