Bóle w klatce piersiowej po lewej stronie w okolicy serca

Witam Od 3 miesięcy mam bóle w klatce piersiowej po lewej stronie w okolicy serca. Czasami ma problem ze spaniem budzę się o 3 nad ranem i nie umiem zasnąć ponownie. Coraz częściej szybko się denerwuje na jakieś sytuacje i ostatnio pojawiła się agresja pod pływam alkoholu .Proszę o podpowiedź co mam robić. Robiłem badania serce ok ciśnienie ok.

Witam serdecznie. Jeśli wykluczył Pan podłoże medyczne to być może Pana dolegliwości wynikają z obecnej sytuacji życiowej. Warto rozważyć fakt, iż alkohol wpływa zarówno na nasze funkcjonowanie fizyczne i psychiczne. To, co wydaje mi się sensownym rozwiązaniem to konsultacja psychologiczna w celu ustalenia z czego wynika wysoki poziom napięcia, który Panu towarzyszy. Pozdrawiam serdecznie.

Najlepiej pójść na terapię uzależnień i nie lekceważyć tego. Nie kontrolowana agresja pod wpływem alkoholu nie jedną osobę wpędziła do więzienia na długie lata.
Pozdrawiam