Bóle w klatce piersiowej, po środku na mostku

mam bóle w klatce piersiowej, po środku na mostku. Kujące i piekące, nie jakoś bardzo mocne ale się zdarzają. Miałam robione EKG, Holter EKG i ciśnieniowy Holter - wyniki dobre. Osłuchowo i opukowo podobno wszystko w normie. A mnie nadal piecze i boli. Lekarze mi wmawiają nerwicę; ja w to nie wierze. Mam chrypkę, lekkie zawroty głowy i ciągle coś dławi mnie w gardle już od marca. A co jeśli to tętniak? Gdzie szukać pomocy? Nie jestem rodzinnie obciążona ta chorobą, ale boje się. Mam 23 lata

Na nerwicę łatwo zgonić problem - to fakt. Proszę się nie bać i pójść i potwierdzić tą diagnozę u specjalisty, który się zajmuje tym na co dzień. Do terapeuty, psychologa lub do psychiatry. Tam otrzyma Pani jednoznaczną odpowiedź, że ma lub nie ma Pani nerwicy.

Zawsze na Pani prośbę, można wystawić diagnozę i przedstawić lekarzowi, który twierdzi, że Pani ją posiada.

Proszę spróbować poszukać rozwiązania u innych specjalistów.

Na koniec dodam - proszę się nie bać, stawić czoła przeciwnością. Lęk sprawy nie rozwiąże ;-)

Brak przyczyn fizjologicznych pani kłopotów ze zdrowiem sugeruje, że mogą one mieć podłoże psychiczne. Proponuję skonsultować się z psychologiem lub psychiatrą.