Bóle w klatce piersiowej po wysiłku fizycznym

Dzień dobry.Mój syn ma 16 lat,waży 48kg.i ma 168 wzrostu. Ostatnio uskarżał się po wysiłku fizycznym, np. po zajęciach z WF-u na bule w kalatce piersiowej.Lekarz rodzinny zlecił przeprowadzenie badania krwi, oto wyniki /niektóre/,które odbiegają od normy:NEU%/58,2/ NEU/2,31K/ul, LYMPH%/28,6/, LYMPH/1,13K/ul BASO%/3,3/ BASO/0,130K/ul .Pozostałę wyniki są w normie. Chcę dodać na koniec, że syn nic nie trenuje, nie ma żadnego wysiłku fizycznego, jest nerwowy i szybko się denerwuje. .

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w opisywanej sytuacji konieczna jest dalsza diagnostyka - wykonanie EKG, pomiar ciśnienia, RTG klatki piersiowej i ew. skierowanie do kardiologa. Podane parametry morfologii nieznacznie odbiegają od normy, nie ma to w tym wypadku znaczenia diagnostycznego.