Bóle w klatce piersiowej po zabiegu ablacji

Jestem tydzien po zabiegu podobno udanej ablacji (AVNRT) i nie czuje sie dobrze. Poza bolem w klatce piersiowej i zmeczeniem mam takze bardzo meczace "serie" dodatkowych skurczy, ktore potrafia mnie meczyc przez kilka godz, szczegolnie po wysilku zawroty glowy, dusznosc i rowniez silna potrzeba kaszlu przy wysilku - jakby ktos tloczyl mi powietrze pod cisnieniem z klatki do przelyku. Moj kardiolog bez wykonania ekg stwierdzil ze tak moze byc. Czy na pewno? Czuje sie gorzej niz przed zabiegiem.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza kardiologa. Bez badania nie można się wypowiedzieć.