Bóle w klatce piersiowej po zdenerwowaniu

Witam , po zdenerwowaniu mam częste bóle w klatce piersiowej towarzyszą im zawroty głowy i uczucie gorąca od tyłu głowy do uszów i ogólnie jestem bardzo słaby dzieje się tak codziennie przez około tydzień , a potem mam spokój , aż do momentu gdy się znowu zdenerwuję . Bóle nasiliły swoją częstotliwość od czasu gdy miałem bardzo stresujące zdarzenie w domu. A cała sprawa zaczeła się ok. rok temu zawsze gdy mam nerwy czy duży stres mam problemy z sercem , czy mam się zgłosić do kardiologa . Kr.40l

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy najprawdopodobniej mają podłoże psychogenne. Proszę udać się na wizytę do specjalisty psychiatry, który pokieruje procesem diagnostycznym.

Witam. Nie ma potrzeby zasięgania konsultacji kardiologiczne. Warto jednak skonsultować się z psychologiem i spróbować opanować stany zwiększonego napięcia nerwowego.

Dzień dobry,opisane przez Pana objawy mogą towarzyszyć zaburzeniom lękowym. Warto przyjrzeć się bliżej sytuacjom,po których się pojawiają,odnaleźć przyczynę i poszukać rozwiązania. Może te sytuacje są w jakiś sposób do siebie podobne,coś przywołują,niosą dla Pana jakieś emocjonalne zagrożenie. Zachęcam do skorzystania z pomocy psychoterapeuty. Pozdrawiam