Bóle w klatce piersiowej przy krzywej klatce piersiowej

Od kilku lub kilkunastu lat mam trochę krzywą klatkę piersiową. Tuż przy mostku i pod nim. Po lewej stronie jest większa.To jest raczej kość, jest twarda.Ogólnie to mi nie przeszkadza, ale np. jak leżę na brzuchu na czymś twardym lub po wysiłku gdy serce mi mocniej i szybciej bije to trochę czuje to, taki mały ból w klatce. Czy to jest od urodzenia. Czy można coś z tym zrobić ?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedzieć. prosze koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.