Bóle w klatce piersiowej przy nerwicy a możliwość zawału

Witam Mam problem , ponieważ boję się że dostanę zawału . Mam 20 lat . Waże 48kg przy 166 wzroście . Mam nerwicę lękową , i czasami zaboli mnie w klatce . Miałam robione wyniki są w porządku . 8 Lat byłam sportowcem nigdy nie miałam problemów z sercem , czy możliwe że serce może się zepsuć w tak młodym wieku . Palę papierosy i nie piję . Mam fobię na punkcie serca , wydaje mi się że nie bije jak trzeba . Mimo wyników dobrych , czy jest możliwe aby serce było chore chociaż nigdy nie było ?

Z tego krótkiego opisu mogę wysnuć hipotezę, iż cierpi Pani na panikę. Polecam zgłosić się do psychologa, z którym podejmie Pani terapię nastawioną na przeciwdziałanie nasilaniu się zaburzenia. Im szybciej zgłosi się Pani do specjalisty, tym szybciej pozbędzie się Pani swoich leków o zdrowie.