Bóle w klatce piersiowej, szybkie bicie serca i podejrzenie wypadania płatka zastawki u 20-latki

witam, mam problem, otóż od około dwóch miesiecy miewam problemy z sercem. lądowałam wielokrotnie na pogotowiu ale ekg nic nie wykazało. trzy tygodnie temu skierowano mnie do szpitala z powodu bardzo szybkiego bicia serca-165 uderzeń na minute. Mam 20 lat, trzy lata temu miałam robionego holtera który nic nie wykazał, natomiast na podstawie usg stwierdzono wypadanie płatka. Po wyjsciu ze szpitala jest coraz gorzej, mam bóle w klatce piersiowej, okolicach lewej pachy i łopatce. Co to moze byc?

Takie objawy mogą być właśnie związane z napadową tachykardią w połączeniu z wypadaniem płatka zastawki. Pani wymaga leczenia kardiologicznego i to stałego. To kardiolog powinien dokładnie Panią zdiagnozować. Zająć się leczeniem. Zapewne będzie konieczne ponowne wykonanie Holtera, bo ten sprzed 3 lat dawno już jest nie aktualny.