Bóle w klatce piersiowej u 24-latka

Witam mam pewien problem mianowicie mam robiłem z oddychaniem i bóle pleców na wysokość płuc i bóle w klatce piersiowej też na wysokość płuc to są byle promieniujące i nie są jedno stajne raz boli raz przestaje byłem u lekarza w UK Poniewarz mieszkam w Anglii zrobiłem ekg serca zrobiłem test krwi i prześwietlenie klatki piersiowej i wszystko wyszło ok i lekarze angielscy nie wiedzą co mi jest więc moje pytanie jest co to może być dodam że już mam to ok 5 tygodni. Proszę o pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania ciężko postawić diagnozę, czy pali Pan papierosy? sugeruje jeszcze wykonać rtg kręgosłupa piersiowego.
Pozdrawiam