Bóle w klatce piersiowej, uczucie kołatania serca
Mam bol w klatce piersiowej zwlaszcza kiedy cos zrobie w pracy oraz kiedy ide spac uczucie kolatania a czasami zwolnienia jakby ustawalo czuje bol w krtani jakby cos mnie dusilo trwa kilka sekund jak usiade moge zasnac mialam ekg rtg klatki holtera I echo co 2 tyg jestem na jakis badaniach a kardiolog milczy prosze o podpowiedz mam juz dosc czekania niewiem co jest dotego kiedy atakuje bol pozniej nagle robi mi sie bardzo zimno

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by nie znając wyników wykonanych badań cokolwiek podpowiedzieć. Proszę zapytać kardiologa, który prowadzi Pani diagnostykę. Jeśli otwarcie Pani zapyta, lekarz bez wątpienia szczerze odpowie.