Bóle w klatce piersiowej utrudniające oddychanie

WITAM!!!!MAM ZAPYTANIE OD 2 DNI JAKOŚ DZIWNIE SIĘ CZUJE....ZACZĘŁO SIĘ O ZATYKANIA W KLATCE PIERSIOWEJ POTEM BÓLE W PLECACH I JESZCZE BÓL MAŁEGO PALCA U LEWEJ RĘKI..A DO TEGO BÓL BRZUCHA...JESTEM OBECNIE W 5 MIESIĄCU CIĄŻY .JESTEM OSOBĄ KTÓRA SZYBKO SIĘ DENERWUJE I WMAWIAM SOBIE CZASAMI JAKIEŚ NIENORMALNE RZECZY...JAK SIĘ DENERWUJE ZARAZ ZATYKA MNIE W KLATCE PIERSIOWEJ I ZARAZ MYŚLĘ,ŻE TO ZAWAŁ...MIAŁAM JUZ ROBIONE 5 RAZY EKG BYŁAM U KARDIOLOGA WSZYSTKO JEST OK Z MOIM SERCEM...PZDR. ASIA

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże psychogenne. Niemniej jednak proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.