Bóle w klatce piersiowej w okolicy mostka

Witam, Mam problemy z bólami w klatce piers. w okolicach mostka po le. jak i po pra. stornie. bóle zaczęły się 02.01.14r wtedy też zrobiłem sobie badania rtg,elektrokardiogram,badania lab. jakaś biochemia i immunochemia. Wszystko w normie nic nie znaleziono. Bóle na jakiś czas ustąpiły.Teraz znowu od jakiegoś czasu około 2 mies. mam bóle w klatce piers. zauważyłem że najczęściej występują jak jestem w pracy dużo rzadziej poza nią.Co z tym można zrobić do kogo się zgłosić po pomoc?Z góry dziękuj

Dzień dobry,

Jest Pan osobą młodą, ale nie oznacza to, że Pan symuluje. Proszę znaleźć kompetentnego lekarza, który dokładnie Pana zbada i przejrzy Pańskie badania. Moim zdaniem będzie Pan może Pan wymagać rozszerzonej diagnostyki. Proszę w czasie bólu w klp zmierzyć sobie ciśnienie tętnicze i sprawdzić tętno (wartości zapisać i pokazać lekarzowi, do którego się Pan zgłosi). Czy dolegliwości nasilają się również po wysiłku fizycznym? w czasie stresu? Czy w rodzinie były jakieś choroby układu krążenia?

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz