Bóle w klatce piersiowej w okolicy serca i kołatanie

Co powinnam zrobić, jeśli od 2 lat miewam bóle w klatce piersiowej, w okolicy serca oraz kołatanie serca. Bóle i kołatanie pojawiają się w sytuacji zdenerwowania oraz wysiłku fizycznego (nawet niewielkiego). Mam 21 lat. Problem zaczął się, kiedy miałam 19 lat, w dniu, w którym bardzo się przedźwigałam cały dzień pracując. Rok temu byłam u lekarza rodzinnego, który skierował mnie na badania krwi, moczu, ekg, rtg płuc. Wyniki wszystkich badań były dobre. Często drżą mi ręce. Być może mam nerwicę.

Witam,
nerwicowe dolegliwości mają bardzo wiele przyczyn i powiązań,więc zeby je zrozumieć/i żeby ustąpiły/trzeba pobyć w psychoterapii kilka miesięcy.To jednak jest czas wart problemu ,gdyż w przeciwnym razie będziesz reagowała kolejnym bólem na życiowe trudności.A masz dopiero 21 lat........
Pozdrawiam i zachęcam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza