Bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, senność i skoki ciśnienia

Witam. Mam 19 lat. Od okolo 4 miesiecy mam co jakis czas bole w klatce piersiowej ( kłujące a raz piekące), zawroty głowy, senność, skoki ciśnienia (do 140/90), odruchy wymiotne i bole brzucha. Podczas wizyt u lekarza rodzinnego lekarz stwierdza ze nic mi nie jest i są to tylko nerwobole. W kwietniu zmarł mój ojciec za zawał i od wtedy zaczeły się u mnie te problemy. W sierpniu mialem robione eks bylo w porzadku, we wrzesniu morfologia i THS w porzadku. Co to moze byc?

Aleksander Ropielewski

Z Pańskiego opisu podejrzewam, że Pańskie dolegliwości mają podłożę psychogenne i są związane z emocjami związanymi ze śmiercią bliskiej osoby. Proszę dać sobie więcej czasu lub poszukać pomocy u psychologa.