Bóle w kostkach u stóp i bóle w łopatkach

od dłuższego czasu mam mam bóle w kostkach u stóp oraz łopatkach jesli nimi nie poruszam to mnie bardzo bolą muszę tak robić co kilka minut

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższe objawy wymagają badania lekarskiego. Należy zgłosić się początkowo do lekarza rodzinnego, aby na podstawie badania mógł określić prawdopodobną przyczynę oraz zlecić ewentualnie badania dodatkowe.