Bóle w kroczu i pieczenie od prącia do odbytu
Witam. Mam problem od kilku lat mam bóle w kroczu takie tempe i pieczenie od prącia do odbytu. Miałem wiele razy robione usg, psa oraz badanie urologiczne prostaty ale wszystko jest dobrze , miałem też przeprowadzone usg doodbytnicze które niczego złego nie pokazuje. Ostatnio doszły problemy z erekcją i czasem lekkim pieczeniem cewki. Mój członek na żołędzi ma takie dziwne plamki zapalne które uaktywniają się po stosunku. Jestem w trakcie badań na chlamydię bo mój lekarz cały czas szuka. Pomocy

MĘŻCZYZNA, 42 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania
Trudno postawić przybliżoną diagnozę bez odpowiednich badań. Być może występuje u Pana niebakteryjne zapalenie prostaty lub zapalenie o podłożu atypowym. Należy poczekać na wynik badania w kierunku Chlamydii.