Bóle w lewej części brzucha na wysokości pępka i morfologia krwi

Witam od jakiegoś czasu mam bóle w lewej części brzucha na wysokości pępka, niekiedy wyżej, niekiedy niżej. Miałem zrobioną morfologie krwi alat 22 (<41), aspat 18 (<40), L-amylaza w surowicy 54 (28-100), glukoza w surowicy 80 (70-105), mch 30,90 (25,7 -32,2), mchc 34,7(32,3-36,5). Reszta w normie. OB 13 (8). Badanie robione 2 tyg. temu. Ból przez jakiś czas ustał, na nowo się pojawił. Stolec luźny po debridat normalny, tyle że resztki niestrawione. Co to może być. Poprosić o skierowanie na USG?

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Wyniki badań przez Pana podanych nie wzbudzają podejrzeń. Sugeruję wykonanie USG jamy brzusznej w celu oceny narządów wewnętrznych. Wyniki należy skonsultować z lekarzem prowadzącym.