Bóle w lewej nerce i kamica nerkowa

od wczoraj pobolewa mnie lewa nerka,w grudniu jak robilam usg brzucha wyszlo ze mam w obu nerkach kamienia i w lewej dodatkowo torbiel korowa i sredniej wielkosci i czy to od tej torbieli mnie pobolewa? bo gdyby kamien schodzil to bol bylby niedowytrzymania,wiem bo kiedys tez mialam a tu jest pobolewanie w dolnej czesci okolicy lędżwiowej z lewej strony.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.