Bóle w lewym boku a wyniki badań

Mój tata od 3 lat ma bóle w lewym boku. Przyjmował kilka antybiotyków, które nie pomogły. Niecałe dwa lata temu miał zrobione: gastroskopie, kolonoskopie, badanie ultrasonograf. jamy brzusznej, tomografię jamy brzusznej i miednicy – wszystko było w normie. Badanie moczu: Barwa -słomk Klarow –zupełna Glukoza, bilirub, ciała keton- Neg Erytr. 3 pH 5.5 Białko 102 Urobil. Normal Azotyny - Neg Leukoc. 2 OSAD M Nabł. płas, okr, bakterie- poj Erytr. swieze liczne Erytr wyług. 2-5 Leuk 10-15

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.