Bóle w lewym boku ciała

Witam. Mam 20lat, od lipca2014 występują u mnie średnio co 2-3 miesiące bóle w lewym boku na dole. Ból pulsuje do uda i z tyłu pleców. Miałam USG nerek, ale wyszło wszystko ok. Czasem ból jest tak silny, że nawet kroplówka nie pomaga (dość często jeżdżę z tym do szpitala, ale oprócz niepomagającej kroplówki niczego więcej nie otrzymuję). Ból utrzymuję się zazwyczaj do 5dni. Nie mam pojęcia do kogo mogę zwrócić się o pomoc . Prosiłabym o szybką odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję wykonanie tomografii komputerowej jamy brzusznej oraz kontakt z ortopedą w celu wykluczenia przyczyn ortopedycznych Pani dolegliwości.